Edice Světový Bestseller představuje: Knihu Němý křik

Spisovatelku Marsonsovou si zapamatujete. Proč? Je to Vaše nová oblíbená autorka, jejíž knihy budete milovat. Váháte? Nemáte důvod! Debut Němý křik se ocitl mezi Edicí Světový Bestseller, do které patří ty knihy, které získaly knižní uznání od široké čtenářské veřejnosti. Jedním slovem jsou tyto knihy mezinárodními bestsellery. V Edici Světových Bestsellerů najdete knižní tituly jako Jeden plus jeden od Jojo Moyesové, či vtipný bestseller Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel a mnohé jiné.

nemy

Kniha Němý křik je „knižní prvotina“, která odstartovala sérii detektivek v hlavní roli s Kim Stone. Jak předznamenávají první ohlasy, můžeme se těšit na inteligentní zápletku plnou napětí, která dokresluje sychravou atmosféru britského prostředí.

Kim Stone je postavou, se kterou čtenář najde rychle společnou řeč. Na povrchu působí strohým dojmem, ale postupně poznáváme i její jemnější stránku, kterou si ve svém drsném zaměstnání nechává ukrytou. Děj příběhu, který v podstatné míře má vliv na samotný vývoj postav, v nemalé míře způsobí, že při identifikování postav budete trochu dezorientovaní. Brilantnost knihy se prokazuje v nepředvídatelném směru událostí, které naberou rychlý a nekontrolovatelný spád. Kniha Němý křik je detektivka, kterou přečtete na první knižní hlt.

Knihu si můžete zakoupit na Arara.cz zde.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *