Já, JůTuber 3 aneb jak na internetová videa

Já, JůTuber 3 aneb jak na internetová videa

Chcete natáčet úspěšná videa a nevíte, jak na to? Rádi byste druhým poradili, jak posilovat nebo uháčkovat čepičku, ale nechcete působit hloupě? Chtěli byste nahlédnout do života svého oblíbeného JůTubera? Pokud jste třikrát odpověděli ANO, tato kniha i její dvě předchůdkyně jsou pro vás to pravé ořechové.

S čím přichází třetí díl o JůTuberských hvězdách?
Nejšťavnatější sonda do jůtuberské komunity nově s komiksy, ilustracemi a kreslenými karikaturami! To nejlepší ze světa internetových videí! Co je Vadakův životní sen? Kdy dostala první pusu Míša z kanálu Stylewithme? S kým by jednou rád natáčel DenisTV a jak sama sebe popisuje Týnuš Třešničková? Nechybí ani pokračování příběhu Manuela Středy, ze kterého je teď středoškolák, a super tipy jak na videa a YouTube od multikanálové sítě Tubrr. Já, JůTuber je zkrátka fenomén, který musí mít každý, kdo chce ve světě internetu něco znamenat. 😉

O čem jste se mohli dočíst v předchozích dílech?
První kniha Já, JůTuber je „příručka“ pro mladé JůTubery, kteří propadli fenoménu internetových videí. Prozrazuje tipy a triky od těch nejúspěšnějších českých YouTuberů. Nakoukněte jim pod pokličku! Získejte zákulisní informace o svých oblíbencích! Jak správně natočit video a jak získat co nejvíce odběratelů? Jak se dá vydělat na YouTube a jak se prosadit? Celý internetový videosvět v jedné knížce!

V knize Já, JůTuber 2 nahlédnete do světa internetových videí i do soukromí našich úspěšných YouTuberů. Chcete vědět, jak začínal Expl0ited a kde čerpá inspiraci Makyna016? Proč Martin Rota vylezl na Kilimandžáro? Existuje challange, kterou by Fallenka nepřijala a co dělá House z MinecraftBox CZ, když nehraje hry? V pokračování úspěšného bestselleru se dozvíte i to, jestli se Manuel Středa stane hvězdou YouTube.

Knihy o hvězdách českého internetu zakoupíte zde.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *