Anděl Páně 2: pohádka pro všechny generace

Taky si myslíte, že ve většině případů stojí druhý díl jakéhokoliv úspěšného filmu za starou bačkoru? Většinou možná ano, ale jsou tu výjimky, které potvrzují pravidlo. A Anděl Páně 2 je rozhodně jednou z nich!

petronela

Sranda pro malé i velké diváky

Jiří Bartoška jako Pán Bůh, krásná Vica Kerekes a bez pochyby komická dvojice Ivan Trojan a Jiří Dvořák – tohle jsou taháky, kterými nás lákají upoutávky na pohádku. Ale to vůbec není to hlavní! Vtipné dialogy a hlášky, to je ten důvod, proč by ani velcí diváci neměli utíkat od obrazovek. Konečně je tu po dlouhé době pohádka, kterou si užije celá rodina!

I druhý díl může mít šmrnc

Anděl Petronel a čert Uriáš se motají kolem Stromu Poznání, až se jim podaří shodit mocné jablko na Zem. Nezbývá jim tedy nic jiného, než se opět vrátit mezi smrtelníky a během krátké doby jej přinést nazpět. To ovšem není tak lehké, jak se zdá. Přestože Bůh hrozí Petronelovi s Uriášem, že z nich udělá hvězdnou mlhovinu, větší hrozbou se ukáže trojice zlodějů, kterým anděl s čertem naruší pravidelný „kšeft“. Přeci jen, amatér se nemůže se skutečným čertem měřit.

Na závěr vám prozradíme, že ani v druhém dílu Anděla Páně nebude chybět láska. Amor tentokrát zasáhne srdce jednoho z ústřední dvojice. Kterého?

Nečekejte na Vánoce a užijte si zasněženou atmosféru uprostřed jara. DVD vychází už 5. dubna!

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *