Kniha Všechno nebo nic

Když kniha přiláká tisíce návštěvníků do kin.. I takto bychom mohli psát o jedné z našich nejlepších evitovek, knize Všechno nebo nic. To, že si kniha doslova říká o filmovou podobu, bylo jasné hned po jejím vydání. Na českém knižním trhu dokázaly evitovky způsobit malou knižní revoluci. Knihy v praktickém formátu, které se vám bez problémů vejdou do kabelky, či inspirující životní příběhy, které jsou jedním ze znaků nejprodávanějších knih svého žánru.

Co se skrývá za úspěchem knihy Všechno nebo nic?

Evitovky jsou příběhy, ve kterých se zkrátka najdete. Krize v partnerském vztahu, problémy v práci, či hledání smyslu života představují jen zlomek životních situací, se kterými jsme se všichni měli možnost se střetnout. Jednoduše jsou to příběhy o ženách a přítelkyních, které se umí navzájem podpořit, když právě prožívají nepříjemné období. Přesto vám nebudeme tvrdit, že kniha Všechno nebo nic bude tou nejlepší knižní přítelkyní, s jakou jste se měli možnost setkat.

Film Všechno nebo nic si zamilujete!

vsechno

Ačkoliv čtenáři nemají příliš v lásce zfilmované knihy, protože film neumí vždy uchopit podstatu příběhu, v tomto případě toto pravidlo neplatí. Herecké obsazení doslova vystihuje hlavní knižní hrdinky a nebudeme lhát, že i mužští představitelé splňují ta nejnáročnější kritéria. Pokud byste chtěli doplnit vaši knihovnu o filmovou obálku knihy Všechno nebo nic, najdete ji na Arara.cz za zvýhodněnou cenu, a to právě tady.

Všechno nebo nic na DVD už v květnu

Víme, že se nespokojíte jen s knižní předlohou a nemáme vám to za zlé. Vždyť kdo by nechtěl opět zažít tu elektrizující atmosféru mezi hlavními postavami? Věděli jste, že v květnu vychází film Všechno nebo nic na DVD? Nepromeškejte ani chvíli a podívejte se na film mezi prvními. Objednejte si film Všechno nebo nic na Arara.cz tady. Nebudete litovat!

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *