Paula Hawkins, autorka Dívky ve vlaku, vydává druhý román!

A je to tady, konečně jsme se po několika měsících dočkali! Už v červnu se můžeme těšit na druhý román Pauly Hawkins, Do vody. Opět bude kniha plná napětí, nečekaných zvratů a vypjatých momentů.

O čem bude nový thriller?

790270

Nepouštějte se do neznámých vod, nevíte, co tam na vás číhá.
Na dně řeky se najde tělo svobodné matky, a to na stejném místě, kde se v létě téhož roku objevila mrtvola mladé dívky. Sice to nejsou v historii městečka Beckford první ženy, jejichž život byl na tomto místě ukončen, ale rozhodně jsou to právě ony dvě, které svojí smrtí rozčeří jak hladinu řeky, tak i poklidné životy místních obyvatel. A z temných vod začnou najednou vyplouvat na povrch dlouho zamlčovaná tajemství.

Kdo je Paula Hawkins?

Paula Hawkins se narodila v roce 1972 v Zimbabwe, kde její otec učil ekonomii a žurnalistiku na tamější univerzitě. Jako malá se přestěhovala do Londýna, kde v dospělosti vystudovala politiku, ekonomii a filosofii na Oxfordu. Poté pracovala jako novinářka v deníku The Times. Nakonec se stala spisovatelkou na volné noze, a ačkoliv napsala několik novel, teprve román Dívka ve vlaku vystřelil Paulu Hawkins do spisovatelských výšin.

Knihy Pauly Hawkins můžete zakoupit na Arara.cz právě zde.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *