Horký knižní fenomén – kniha Milk and Honey

Neslyšeli jste o novém knižním fenoménu Milk and Honey? Nevadí! Následující řádky vám přiblíží nejprodávanější knihu, kterou milují světové celebrity!

Nevšední kniha Milk and Honey (v překladu Mléko a med) si získala neskutečně velké obecenstvo, a to díky svému unikátnímu stylu psaní poezie s ilustracemi, které si udělala sama autorka.

milk

Autorka Rupi Kaur sdílela a přenesla svoji bolest, trápení ale i tužby do veršů této knihy. V Milk and Honey najdete témata o násilí, zneužívání, lásce, ztrátě a feminismu. Kniha je rozdělená do čtyř kapitol a každá kapitola slouží k jinému účelu. Každá se zaobírá jinou bolestí, léčí jiný zármutek. Kniha Milk and Honey provází čtenáře jeho těžkým obdobím, avšak tato cesta má šťastný konec, protože na jeho konci najde vnitřní sílu.

Originální přístup si čtenáři cení, proto není překvapením, že se prodalo už přes milion výtisků této knihy. A i vy můžete být jejím hrdým nositelem! Navštivte internetový obchod Arara.cz a objednejte si výtisk ještě dnes! Knihu najdete pod tímto odkazem.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *