Letní odreagování? Bestseller Osm od Radky Třeštíkové!

Knižní pulty zahltila novinka od Radky Třeštíkové, detektivní román Osm. Že nemáte rádi detektivky? Nevadí, tohle detektivka v pravém smyslu slova není. Ale je to kniha, kterou přečtete jedním dechem!

Míša je postřelená a leží v nemocnici v bezvědomí. Kdo ji chtěl zabít? Její přítel, jeho kamarád, její nejlepší kamarádka nebo snad zaměstnavatel? A co se stane, až se Míša probudí, navíc s částečnou amnézií?

osm

V knize opět nechybí Radčin specifický styl psaní. Dlouhá souvětí, která přesně vykreslují složité myšlenkové pochody nás žen, dobré vykreslení postav (opět nebudete vědět, kdo je větší psychopat, čili vrahem může být kdokoliv), i závěr, ze kterého vám přeběhne mráz po zádech.

Radka Třeštíková se proslavila především díky bestselleru Bábovky, který se objevil na knižním trhu v létě před dvěma lety. Kniha měla obrovský úspěch, proto není divu, že na román Osm se stály téměř fronty. Zaslouženě?

Rozhodně! Kniha není bůhvíjak hluboká, těžká, ani ve vás nezanechá srdceryvný pocit. Ale je to skvělý román na odreagování, odpočinek a dlouhé letní večery. I když asi jen dva. Protože knihu opravdu přečtete na jeden zátah.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *